Mezoterapia

Pre tých, ktorí chcú viac ako klasické metódy – vysokú efektivitu, prevenciu pred starnutím, okamžitý výsledok, silné omladenie a nulové obmedzenie pre klienta po ošetrení.

U nás v Amastu esthetic dopĺňame mezoterapiu o chromoterapiu – svetelnú terapiu, ktorá pomáha riešiť špecifické problémy na pokožke využitím farebného spektra.

Ošetrenie sa odporúča absolvovať aspoň 4 krát s odstupom 3 až 4 týždne.

Kozmetické a estetické ošetrenie pleti. Chemický peeling. Čistenie pleti. Trvalé odstránenie chĺpkov. Laserová epilácia. Bratislava, Liptovský Mikuláš

Ako to funguje

Mezoterapia je jedným z najúčinnejších ošetrení, ktoré predchádzajú starnutiu prirodzeným spôsobom využitím regeneračných vlastností kože. Niekoľko sto až tisíc mikrovpichov stimuluje rastové a regeneračné vlastnosti kože, tvorbu kolagénu a elasténu a aj tvorbu nových kožných buniek. Predstavuje ideálne riešenie pre skutočne silné omladenie, hydratáciu a regeneráciu pleti.

Počas ošetrenia dochádza k mikroperforácii pokožky a cez vytvorené malé kanáliky prenikajú účinné látky do hlbších vrstiev pokožky až o 80% účinnejšie ako pri povrchovej aplikácii kozmetických prípravkov.

Je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí uprednostňujú prirodzené metódy prevencie starnutia pred zákrokmi estetickej medicíny (alternatíva botulotoxínu, výplní kyselinou hyalurónovou) a chirurgickými metódami.

Ošetrenie sa vykonáva prístrojom Led Photon Electric Dermapen s nastaviteľnou dĺžkou vpichu.

Kozmetické a estetické ošetrenie pleti. Chemický peeling. Čistenie pleti. Trvalé odstránenie chĺpkov. Laserová epilácia. Bratislava, Liptovský Mikuláš