skip to Main Content

HydraBeauty

Ošetrenie HydraBeauty radíme do kategórie lekárskej prístrojovej kozmetiky, je to nenáročné, príjemné, relaxujúce ošetrenie, ktoré má okamžité výsledky.

Toto ošetrenie nám vie pomôcť s rozšírenými pórmi, jazvami, drobným zrnitým akné, zmiešanou až mastnou pokožkou, kožnými nedostatkami a hrubou pokožkou, zvýšenou mazotvorbou, povrchovými drobnými vráskami, povrchovými pigmentovými škvrnami a s pleťou poškodenou slnkom. Ošetrenie prebieha s pomocou podtlaku a špeciálnych roztokov.

Roztoky vyplavia z hlbokých pórov pokožky nečistoty, mikroorganizmy, kožný maz  a odumreté bunky. Výsledkom je jasnejšia, čistejšia a vyhladenejšia pleť bez podráždenia. Je to príjemné ošetrenie, ktoré má okamžité výsledky bez vedľajších účinkov a hojenia.

Toto ošetrenie sa dokonca opisuje ako relaxačné.

Amastu Esthetic - Aquaclean

Ošetrenie HydraBeauty sa skladá z 3 krokov:

1) diamantová dermabrázia

2) systém HydraBeauty

3) elektroporácia

Amastu Esthetic - laserová epilácia

Diamantová mikrodermabráza

Diamantová mikrodermabrázia je obrusovanie povrchových vrstiev pokožky špeciálnou diamantovou hlavicou, tým sa produkujú nové kožné bunky, stimuluje sa tvorba kolagénu, hĺbkovo sa prečisťujú póry a celkovo sa zlepšuje štruktúra pokožky. Táto časť trvá cca 10 minút.

Systém HydraBeauty s roztokmi a podtlakom

Ideálnou distribúciou roztokov do pokožky zabezpečíme špirálovitým prúdením Vortex trysiek, ktoré sa líšia veľkosťou i tvrdosťou, vďaka čomu si ošetrenie poradí s každým typom pleti. Roztoky sú na tvár vstrekované rotačným spôsobom tzv. Vortex tryskami, čím sa zabezpečí hlbší prienik do pokožky, rovnakým spôsobom odchádzajú z pokožky aj odpadové látky do odpadovej nádobky – kožný maz, odumretá koža, mikroorganizmy, podtlak je možné nastaviť do 10 úrovní.

Amastu Esthetic - Aquaclean


Kroky:

  • najskôr sa pomocou roztoku s obsahom kyseliny mliečnej odstráni maz z hlbších pórov a tiež sa odstránia zoxidované odpadové látky,
  • potom sa pleť ošetrí pomocou ďalšieho roztoku s obsahom kyseliny salicylovej, ktorá rozpúšťa zoxidovanú odumretú kožu a zároveň upokojuje akné, vyrážky a iné kožné problémy.
  • nakoniec sa ošetrenia ukončí roztokom sextraktom Poriuiaca leracea, ktorý dopĺňa do pokožky živiny a pleť hĺbkovo hydratuje.

Elektroporácia

Elektroporácia je pôsobenie elektrických impulzov, ktoré prenikajú cez vrchnú vrstvu pokožky a ďalej do bunkovej membrány, kde vytvoria tkz. kanáliky. Elektroporáciou dostávame účinné látky priamo do pokožky. Súčasne dochádza pôsobením elektrického impulzu ku stimulácii lymfy a tonizácii svalstva. Taktiež zlepšuje aktívne dodávanie kyslíka do buniek, čím sa zlepšuje celkový metabolizmus pokožky.

Ošetrenie je možné absolvovať celoročne, odporúčajú sa však pravidelné návštevy, ideálne raz za mesiac.

Všetky práva vyhradené © 2020
Amastu, s.r.o. • Kopčianska 8, 851 01 Bratislava
+421 948 853 833 | info@amastu.sk

Back To Top