Tarani

Relaxačné pleťové ošetrenie tváre krku a dekoltu s čistou prírodnou, manofaktúrne vyrábanou kozmetikou TARANI, ktorá je založená na ajurvédskej medicíne.

Tarani je česká značka s 20 ročnou históriou. Základným rysom tejto kozmetiky sú čisto prírodné produkty s vysokým podielom himalájskych bylín, respektíve ich koncentrátov. Bylinné koncentráty sú používané preto, že majú vysoký funkčný efekt a sú až 15x silnejšie ako bežné byliny. Ich pôsobenie a vstrebateľnosť cez kožu je intenzívna a bezpečná. Bylinné koncentráty pochádzajú z panenskej prírody stredných Himalájí a právom sa radia medzi najúčinnejšie.

Kozmetické a estetické ošetrenie pleti. Chemický peeling. Čistenie pleti. Trvalé odstránenie chĺpkov. Laserová epilácia. Bratislava, Liptovský Mikuláš

Počas celého ošetrenia sa so štetcami na pleť aplikujú teplé prípravky. Ošetrenie sa skladá zo 6 krokov: tonizácia pleti, hĺbkové čistenie pleti, hĺbkový peeling, liftingová masáž, lymfatická masáž, maska a záverečný krém. Ošetrenie trvá 1,5 hodiny. Klienti hneď po ošetrení vnímajú pozitívne zmeny na ich pokožke.

Ošetrenie je možné absolvovať celoročne, ideálny čas je počas zimy a chladného obdobia pretože zohreje telo aj dušu.

[latepoint_book_button]