skip to Main Content

Mezoterapia

Pre tých, ktorí chcú viac ako klasické metódy – vysokú efektivitu, okamžitý výsledok, silné omladenie, nulové obmedzenie pre klienta po ošetrení.

Mezoterapia je jedným z najúčinnejších ošetrení, ktoré predchádzajú starnutiu prirodzeným spôsobom využitím regeneračných vlastností kože. Niekoko sto až tisíc mikrovpichov stimuluje rastové a regeneračné vlastnosti kože, tvorbu kolagénu a elasténu a aj tvorbu nových kožných buniek. Predstavuje ideálne riešenie pre skutočne silné omladenie, hydratáciu a regeneráciu pleti.

Ošetrenie sa odporúča absolvovať aspoň 4 krát s odstupom 3 až 4 týždne.

Amastu Esthetic - fotorejuvenizácia

Počas ošetrenia dochádza k mikroperforácii pokožky a cez vytvorené malé kanáliky prenikajú látky do hlbších vrstiev pokožky až o 80% účinnejšie ako pri povrchovej aplikácii kozmetických prípravkov.

Je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí uprednostňujú prirodzené metódy prevencie starnutia pred zákrokmi estetickej medicíny (alternatíva botoxu, výplní kyselinou hyalurónovou) a chirurgickými metódami.

Ošetrenie sa vykonáva prístrojom LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN

 

  • nastaviteľná hĺbka vpichu od 0,2 do 2 mm pomocou otočného zariadenia.
  • mezoterapia tu je doplnená o chromoterapiu – svetelnú terapiu na podporu riešení špecifických problémov na pokožke. Využitie farebného spektra na riešenie estetických problémov.
Amastu Esthetic - laserová epilácia

Všetky práva vyhradené © 2020
Amastu, s.r.o. • Kopčianska 8, 851 01 Bratislava
+421 948 853 833 | info@amastu.sk

Back To Top