Repêchage

Repêchage

Cesta k oslnivej kráse

V Amastu esthetic vám ponúkame kozmetické ošetrenia s americkou kozmetikou Repêchage®. Táto kozmetika poskytuje komplexné, inovatívne a profesionálne riešenie kozmetických problémov a umožňuje vytvoriť individuálny prístup pre každého klienta.
Lydia Sarfati, generálna riaditeľka a zakladateľka Sarkli-Repêchage, Ltd, vo svojej kozmetike využíva obnovujúce schopnosti morskej vody a morských rias, ktoré zbiera trvalo udržateľným spôsobom. Vytvorila tak skin care s blahodarnými účinkami pre pokožku a s dôrazom na šetrný prístup k prírode. Morská riasa Laminaria Digitata obsahuje vysokú koncentráciu účinných zložiek vrátane 12 vitamínov a minerálov, 42 stopových prvkov a 18 aminokyselín, ktoré pomáhajú pokožke vyzerať hydratovane, obnovene, zdravo a žiarivo.
Každý krok ošetrenia je v hygienickom jednorazovom balení, vďaka čomu sa v prípravkoch nachádza minimum konzervačných látok.
V Amastu esthetic poskytujeme 4 ošetrenie s kozmetikou Repêchage® a to VITA CURA®, HYDRA DEW PURE®, HYDRA MEDIC® a OPTI-FIRM® EYE CONTOUR TREATMENT.

VITA CURA®

BEZPEČNÁ PROTIVRÁSKOVÁ TERAPIA AKO ALTERNATÍVA INJEKČNÝCH ZÁKROKOV
VitaCura 5 Phase Firming Facial je ošetrenie špeciálne navrhnuté na pomoc k oživeniu a vypnutiu zrelej pleti. Enzymatický mikropíling pomáha dosiahnuť rovnomernejší tón pleti. Dve masáže s pentapeptidom a chladivá maska z morských rias Spirulina pomáhajú, aby pokožka vyzerala hladšie a vypnuto.
Kombinuje výťažky z papáje, harmančeku, bambuckého masla, skvalán, ginkgo biloba, morskej riasy Laminaria Digitata, ktoré viažu vlhkosť, obsahujú kyselinu salicylovú, zelený a biely čaj. Po ošetrení je pleť extra čistá a žiarivá. Kyselina hyalurónová poskytuje dodatočnú vlhkosť, pomáha pokožke vyzerať jemnejšie, hladšie a mladšie.

Ošetrenie tváre, krku a dekoltu trvá  75 minút a skladá sa z 8 krokov.

HYDRA MEDIC®

POKROKOVÉ OŠETRENIE VHODNÉ NA HĹBKOVE ČISTENIE A VEĽMI PROBLEMATICKÚ PLEŤ
HYDRA MEDIC® je revolučné ošetrenie pre mastnú a problematickú pleť s desinkrustačnou maskou. Toto hĺbkové čistenie a zjemňujúce ošetrenie využíva výťažky z morských rias, synergickú čajovú zmes, kyselinu salicylovú a kojovú, kôru vŕby, aloe a kyselinu hyalurónovú na upokojenie a zanechanie obnoveného vzhľadu pokožky. Výťažky z morských rias Laminaria Digitata a ďalšie rastlinné látky pomáhajú predchádzať vysušeniu a podráždeniu pleti. Beta-hydroxykyseliny, kyselina kojová, koloidná síra, kyselina salicylová a alantoín napomáhajú udržiavať výskyt akné pod kontrolou a eliminujú zápalové procesy. Ošetrenie pomáha absorbovať prebytočný maz a redukovať lesklú pleť pomocou morského bahna, výťažkov z morských rias – vrátane extraktu z červených rias bohatého na minerály – a oxidu zinočnatého. Rôznorodé íly pomáhajú absorbovať mastnotu, zatiaľ čo alantoín pomáha zanechávať pokožku hladšiu a upokojenú.

Ošetrenie tváre trvá 75 minút a skladá sa z 8 krokov.

HYDRA DEW PURE®

INTENZÍVNE HYDRATAČNÉ LIFTINGOVÉ OŠETRENIE TVÁRE URČENÉ PRE VEĽMI SUCHÚ A OSLABENÚ POKOŽKU

Poskytuje dokonalú hydratáciu pleti, a zároveň pomáha prirodzene vytvárať lifting pleti. Pokožka ostáva žiarivá, tónovaná a obnovená. Toto revolučné ošetrenie, ktoré obsahuje prírodnú mastichovú vodu z ostrova Chios v Egejskom mori, olej zo semien Kamélie japonskej, exkluzívny extrakt z morských rias zbieraných udržateľným spôsobom a ďalšie prospešné botanické zložky, pomáha hydratovať a obnovovať vzhľad suchej a citlivej pokožky. Klinicky dokázané výsledky. Zvyšuje hladkosť pokožky o 45 %. Tri vybrané výťažky z morských rias, výťažok z plodov Kappaphycus Alvarezii, Caesalpinia Spinosa, kamélie, kyseliny hyalurónovej, ako aj výťažky z kofeínu a peptidy, pomáhajú redukovať výskyt vrások, zatiaľ čo olej zo semien Kamélie japonskej pomáha dopĺňať a uzatvárať vlhkosť vo vnútri pleti. Toto ošetrenie je určené aj pre klientov s ťažkou medikáciou, onkologických pacientov a ľudí s vážnymi ochoreniami.

Ošetrenie tváre, krku a dekoltu trvá 75 minút a skladá sa z 8 krokov.

OPTI-FIRM® EYE CONTOUR TREATMENT

OFTALMOLOGICKY TESTOVANÉ OŠETRENIE OČNÉHO OKOLIA
Profesionálne ošetrenie založené na najnovších pokrokoch v starostlivosti o pleť a prísad vrátane morských rias, Ginko Biloba, Gotu Kola, dipeptidov, tetrapeptidov a chry, ktoré pomáhajú bojovať proti tmavým kruhom, opuchom a vráskam. Obsahuje jedinečnú kombináciu ingrediencií napomáhajúcim okamžite prebudiť unavené oči. Pre všetky typy pokožky. Upokojuje jemné očné okolie, zatiaľ čo výťažok z morských rias, 3 peptidy, kyselina hyalurónová, chryzín, vitamín E a Gotu Kola znižujú výskyt jemných línií a vrások, tmavých kruhov a opuchov v očnom okolí. Esenciálny olej s vitamínom E a prírodným olejom z morských rias je šetrný k pokožke, vyhladzuje a rýchlo sa vstrebáva. Obsahuje morské riasy, uhorku, kofeín a účinnú čajovú zmes bohatú na antioxidanty, ktorá pomáha očiam vyzerať a cítiť sa sviežo.
Ošetrenie trvá 30 minút a skladá sa z 5 krokov.

Vyberte si estetický salón AMASTU najbližšie k vám