skip to Main Content

Fotorejuvenizácia – fotoomladenie

Fotorejuvenizácia, omladenie pleti laserom, je neinvazívna skrášľovacia metóda.  Je skvelou alternatívou k chirurgickým zákrokom omladenia pleti.

Toto ošetrenie je založené na princípe selektívnej fototermolýzy, teda schopnosti niektorých látok (melanín, kolagénové vlákno) absorbovať svetlo určitej vlnovej dĺžky a premeniť ho na teplo. Laser taktiež ovplyvňuje rozšírené póry. Pôsobením laseru na melanín dochádza k blednutiu pigmentovaných škvŕn. Pri fotorejuvenizácii sa zároveň odstraňuje nežiaduce ochlpenie. Vďaka fotorejuvenizácii sa vyhladia jemné vrásky, pokožka sa stáva pružnou, pevnou, farebne sa zjednotí a zmiznú rozšírené póry. Toto ošetrenie by sa malo zopakovať 4 až 5 krát s odstupom 2 až 4 týždne.

Fotorejuvenizácia výrazne mení celkový vzhľad tváre, a preto sú klienti mimoriadne spokojní. V súčasnosti je to najúspešnejšia metóda v oblasti estetickej medicíny.

Amastu Esthetic - fotorejuvenizácia

Po ošetrení

Pokožka je po ošetrení mierne začervenaná a teplá. Okamžite po ošetrení je nanesený krém, ktorý prinesie okamžitú úľavu od jemného štípania a tiež je po ošetrení nanesený ochranný krém so SPF50. Pigmentové škvrny zväčša stmavnú a vznikne malá chrastička, ktorá sa v priebehu pár dní odlupuje. Počas celej kúry fotorejuvenizácie je potrebné chrániť pokožku s krémami so SPF50. Ošetrenie si nevyžaduje rekonvalescenčnú dobu, teda po zákroku sa klient vráti do svojej každodennej činnosti

 

Všetky práva vyhradené © 2020
Amastu, s.r.o. • Kopčianska 8, 851 01 Bratislava
+421 948 853 833 | info@amastu.sk

Back To Top