Chemický Peeling NEOSTRATA

Chemický Peeling NEOSTRATA

Oživenie Pleti

Chemický peeling NeoStrata je inovatívnym prístupom k omladzovaniu pleti, ktorý vám pomôže dosiahnuť hladšiu, sviežejšiu a mladistvejšiu pleť. Jeho špeciálna formula, vyvinutá odborníkmi na dermatológiu, pomáha odstrániť odumreté bunky a podporuje regeneráciu pleti. S NeoStrata chemickým peelingom môžete očakávať zredukovanie vrások, zlepšenie textúry pleti a celkový návrat zdravého lesku.

NEOSTRATA® Retinol Peel

Pokročilý jednostupňový lekársky peeling s exfoliačným účinkom – ošúpanie povrchovej vrstvy odumretých kožných buniek. Zloženie s retinolom, aminofilom a neocitriátom zjemňuje jemné linky vrások, potlačuje akné, zlepšuje laxitu (pružnosť) pokožky, zmierňuje škvrnitú pigmentáciu a veľkosť pórov. Dodáva čistý a vyrovnaný vzhľad pokožke.
Retinolový peeling nanáša zdravotník a jeho pôsobenie trvá až 8 hodín. Počas pôsobenia je podráždenie pokožky žiadne až mierne. Viditeľný peeling a olupovanie sa začnú prejavovať 2.-3. deň po nanesení peelingu a trvá približne týždeň. Po 8 hodinách alebo ráno po prebudení stačí peeling umyť vodou, nie je potrebná neutralizácia.
Týždeň 0
Týždeň 6 (po 1 ošetrení)
Týždeň 12 (po 2 ošetreniach)

Indikácia:

NEOSTRATA® ProSystem Peels

Omladzujúci povrchový peeling ktorého hlavná zložka je kyselina glykolová. Koncentrácia tejto kyseliny je zvolená individuálne podľa potreby klienta. V kombinácii vie byť kyselina glykolová použitá s jedným z dvoch cielených peelingov – s kyselinou citrónovou ako Brightening Peel alebo s kyselinou mandľovou ako Clarifying Peel. Vďaka tomu vieme bezpečne navrhnúť ošetrenie pre každého vzhľadom na citlivosť pleti, znášanlivosť pokožky a iné špecifické požiadavky.
NEOSTRATA® ProSystem Peels omladzujúci chemický peeling Rejuvenating Peel (20% kyselina glykolová) je určený pre pleť s hrubou textúrou, jemnými linkami vrások, so zmenami farby, škvrnami a s miernou formou keratóz. Roztok na pleti pôsobí max. 5 minút prípadne menej, podľa tolerancie pleti. Následne sa roztok na pleti neutralizuje a aplikujeme ošetrujúcu masku. Na záver nanášame NEOSTRATA® RESTORE Bionic Face Cream, regeneračný krém.
Pre lepšie výsledky používame v Amastu esthetic pred ošetrením Balancing Pre-Peel – čistič, ktorý vyrovnáva Ph pleti.
NEOSTRATA® ProSystem Peels Brightening Peel je cielený, rozjasňujúci peeling 30%tnej kyseliny citrónovej. Spolu s kyselinou glykolovou pomáha pri nerovnomernej pigmentácii, pri zmenách farby pleti v dôsledku starnutia pleti pôsobením slnečného žiarenia, pri slnečných škvrnách a melasme.
NEOSTRATA® ProSystem Peels Clarifying Peel je dvojstupňový chemický peeling určený pre mastnú pleť náchylnú k tvorbe akné, vrátane povrchových jaziev a škvŕn v dôsledku akné.

Starostlivosť po lekárskom chemickom peelingu

Klient sa vyhýba mechanickému peelingu, škriabaniu, drhnutiu pokožky, používaniu masky a exfoliačných produktov. Vyhýba sa slnku. Dôrazne sa odporúča aplikovať ochranné prostriedky na pleť s faktorom 50. Ošetrenie sa podľa potreby môže opakovať po 28 dňoch.

Kontraindikácie

Lekársky chemický peeling sa neodporúča počas tehotenstva a dojčenia, počas aktívneho zápalu na pleti, pri extrémne citlivej pokožke. Aplikácia NEOSTRATA® ProSystem Peels a NEOSTRATA® Retinol Peel patrí výhradne do rúk riadne zaškoleného zdravotníckeho personálu a nie je kozmetický výrobok.

Vyberte si estetický salón AMASTU najbližšie k vám