Chemický peeling

Chemický peeling

Obnovenie Krásy

Odstraňuje vrchnú časť poškodených vrstiev pokožky. V priebehu niekoľkých ošetrení dosahujeme zjemnenie pleti, farebné zjednotenie a zlepšenie vzhľadu pokožky, zmenšenie pórov, zmiernenie mastenia pleti a tým aj prevenciu tvorby akné. Pri ošetrení sa využíva viac druhov účinných látok. Na základe konzultácie ošetrujúci odporučí najvhodnejšie riešenie priamo pre Vás.
Ošetrenie sa odporúča absolvovať aspoň 4 krát s odstupom 3 až 4 týždne.

TYPY PEELINGOV

Peelingy, ktoré používame v našom štúdiu sú profesionálne prípravky dermokozmetiky MESOSYSTEM:
najčastejšie na báze alfa hydroxy kyseliny (z nich najznámejšia kyseliny glykolová) a lipo hydroxy kyseliny (najznámejšia kyselina salicylová, kyselina mliečna)
Chemický peeling sa skladá z 4 až 6 sedení v 10-14 dňových intervaloch. V slnečnom období roka sa chemický peeling nerobí. Peelingové kúry sa opakujú podľa typu pokožky 1-2 x ročne.

AKO TO FUNGUJE

Samotné ošetrenie trvá cca 45 minút. Po očistení pleti (od make-upu a nečistôt) sa pleť tonizuje, následne sa nanesie roztok ovocnej kyseliny. Počas ošetrenia pacient pociťuje mierne pálenie ošetrovanej oblasti. Po zneutralizovaní a zmytí kyseliny sa pleť hydratuje prostredníctvom aplikácie pleťovej masky. Následne sa pleť regeneruje a ochraňuje nanesením ochranného krému. Je nutné počas peelingovej kúry používať na tvár prostriedky s ochranným faktorom SPF50. Nie je vhodné bezprostredne po ošetrení nanášať make-up.

Vyberte si estetický salón AMASTU najbližšie k vám