Ajurvedska terapia Tarani

Ajurvedska terapia Tarani

čisto prírodné produkty

Tarani je česká značka s 20 ročnou históriou. Základným rysom tejto kozmetiky sú čisto prírodné produkty s vysokým podielom himalájskych bylín, respektíve ich koncentrátov. Bylinné koncentráty sú používané preto, že majú vysoký funkčný efekt a sú až 15x silnejšie ako bežné byliny. Ich pôsobenie a vstrebateľnosť cez kožu je intenzívna a bezpečná. Bylinné koncentráty pochádzajú z panenskej prírody stredných Himalájí a právom sa radia medzi najúčinnejšie
Pri rozotieraní kozmetických prípravkov postupujú účinné látky do povrchovej vrstvy kože a prenikajú do lymfatického systému a krvných kapilár. Prípravky obsahujúce esenciálne oleje a bylinné extrakty (koncentráty) ďalej prenikajú cez pokožku, nosové dýchacie cesty, priedušničky, pľúca a tráviaci systém.
Keď olej cirkuluje v tele spolu s krvou, telesné tkanivá a orgány si môžu vybrať akékoľvek množstvo esenciálneho oleja, ktoré práve potrebujú na použitie v metabolických procesoch. Dobrá vstrebateľnosť prípravkov je zabezpežená šetrnými konzervačnými látkami a emulgátormi, ktoré nijako neobmedzujú účinnosť silných bylín a nezaťažujú pleť ani vylučovacie orgány.
Silné bylinné koncentráty sú samy o sebe antiseptické a dezinfekčné, pôsobia ako prírodný konzervant. Z toho dôvodu kozmetické prípravky Tarani obsahujú konzervanty v minimálnom množstve. Táto kozmetika chráni zdravie buniek v tele a pomáha všetkým orgánom a tkanivám si udržať kondíciu a vitalitu.

RELAXAČNÉ OŠETRENIA TARANI V AMASTU

Pri tejto kúre ošetrujeme tvár, krk a dekolt s čistou prírodnou, manofaktúrne vyrábanou kozmetikou, ktorá je založená na ajurvédskej medicíne. Počas celého ošetrenia sa so štetcami na pleť aplikujú teplé prípravky. Ošetrenie sa skladá zo 6 krokov: tonizácia pleti, hĺbková detoxikácia pleti, hĺbkový peeling, liftingová masáž, lymfatická masáž, maska a záverečný krém. Ošetrenie trvá 1,5 hodiny. Klienti hneď po ošetrení vnímajú pozitívne zmeny na ich pokožke. Ošetrenie je možné absolvovať celoročne, ideálny čas je počas zimy a chladného obdobia pretože zohreje telo aj dušu.

RELAXAČNÁ LIFTINGOVÁ KÚRA PRE SUCHÚ A CITLIVÚ PLEŤ

Ošetrenie je určené pre citlivú pleť, ktorá potrebuje regeneráciu, detox a zároveň spevnenie. Prípravky obsahujú rozličné hojivé extrakty z Aloe vera, medu alebo santalového dreva. Počas ošetrenia pleti dodáme výživné látky, vitamíny a antioxidanty.

RELAXAČNÁ LIGTINGOVÁ KÚRA PRE MASTNÚ PLEŤ

Ošetrenie je určené pre citlivú problematickú pleť s rozšírenymi pórmi, ktorá potrebuje hydratáciu a detox. Použité prípravky obsahujú látky ako Margosa, Bazalka, Kurkuma, Aloe Vera gél alebo brahmi, ktoré sú učinné proti plesniam a bakteriám. Pleť je po ošetrení detoxikovaná, stiahnutá a zároveň príjemne hydratovaná.

RELAXAČNÁ KÚRA PROTI CIEVKAM S ČIERNOU RÍBEZĽOU

Ošetrenie je určené pre citlivú kuperóznu pleť, ktorá je začervenaná s rozšírenými cievkami. Použité prípravky obsahujú látky ako Esencie z Čierne Ríbezľe, výťažky z pomarančov, mandlový olej, kokosové kapryláty a Aloe Vera gél, ktoré sú učinné proti rozšíreným cievkam, začervevaniu a vysokej citlivosti pleti. Pleť je po ošetrení ukľudnená, začervenanie je stiahnuté a zároveň je príjemne hydratovaná.

Vyberte si estetický salón AMASTU najbližšie k vám