Jalupro

Jalupro

Sila kvalitného kolagénu

JALUPRO CLASIC CollagénBooster je jediný produkt v estetickej medicíne určený pre injekčnú aplikáciu, ktorý podporuje tvorbu kolagénu v pokožke. Vyrobený vo Švajčiarsku vedcami s patentovým komplexom aminokyselín pre podporu tvorby kolagénu a proti ochabovaniu pleti. Ošetrením vpravujeme do pleti základné stavebné prvky pre tvorbu kolagenových vlákien – aminokyseliny. Obsahuje kyselinu hyalurónovú s vysokou molekulovou hmotnosťou, čo znamená, že nevytvára objem, ale hydratuje a obnovuje pleť.
Bunky podkožného spojivového tkaniva v našej koži sa nazývajú fibroblasty. Fibroblasty pôsobia tak, že vytvárajú kolagén a opravujú krehkú a opotrebovanú pokožku. Činnosť fibroblastov sa znižuje v priebehu času z dôvodu starnutia. Preto pleť starne, stráca tón, pružnosť, jas, objem a následne sa objavujú vrásky a pleť je povädnutá. Fibroblasty produkujú kolagén pomocou aminokyselín.
JALUPRO CLASIC CollagénBooster obsahuje vysoké množstvo aminokyselín, dodáva ich v problémových oblastiach pokožky, zabezpečuje tak vyššiu vitalitu buniek a zvýšenie ich počtu. Preto sa vzhľad pleti veľmi vylepší. Aminokyseliny sú základom pre tvorbu kolagénu v pokožke. Ošetrenie JALUPRO CLASIC CollagénBooster je ošetrením, ktoré navracia pleti hustotu, pevnosť a elasticitu.
Tvorba nového kolagénu je proces, ktorý trvá 3-6 týždňov. Efekt ošetrenia nastupuje postupne. Odporúčame opakovanú aplikáciu minimálne troch ošetrení v 2-týždňových intervaloch.

PRIEBEH OŠETRENIA

V Amastu esthetic JALUPRO CLASIC CollagénBooster aplikujeme mezoterapeutickým prístrojom VITAL INJECTOR. Pred aplikáciou výplne sa na pleť nanesie anestetický krém. Do ošetrovanej oblasti sa pomocou mikrovpichov prístroja aplikujú 3-4 ml JALUPRO CLASIC CollagénBooster. Po ošetrení je na pleť nanesená sterilná francúzska biocelulózna maska značky Innea, ktorá nielen upokojí, ale aj dodá ďalšie výživné látky podľa typu pleti. Maska Innea z kokosového vlákna zachováva vysoké účinky obsiahnutých látok a ideálne sa prispôsobí pleti. Samotné ošetrenie trvá približne 30 minút. Po ošetrení si klientka nenanáša make-up ani žiadne iné pleťové prípravky a vyhýba sa fyzickej aktivite, nadmernému poteniu a priamemu slnku. Rekonvalescencia po zákroku je cca 2 dni, ojedinele sa môžu objaviť modrinky.

KONTRAINDIKÁCIE

Vyberte si estetický salón AMASTU najbližšie k vám