IQ Lift

IQ Lift

omladenie pleti s kolagénom

IQlift Skin Booster je univerzálny kolagén pre globálne omladenie pleti. Vekom vyvolané zmeny na pokožke, fotostarnutie, nerovnomerný odtieň, hyperpigmentácie, dehydrovaná masná pokožka, zníženie turgoru a elasticity, všetky tieto nedokonalosti je možné liečiť vďaka mezoterapeutickej látke IQ lift. Skladá sa z aminkyselinového komplexu (L-prolín, L-glycín, L-lyzín, L-arginín atď…), peptidového komplexu (CG-Recollin, CG-Noverin, EDP3, Rejuline), vitamínovo – minerálneho komplexu (vitamíny A, Vitamíny skupiny B, C, E, zinok, selén, meď), antioxidantov a nukleotidov.

PRIEBEH OŠETRENIA

V Amastu esthetic výplň IQlift aplikujeme mezoterapeutickým prístrojom VITAL INJECTOR. Pred aplikáciou výplne sa na pleť nanesie anestetický krém. Do ošetrovanej oblasti sa pomocou mikrovpichov prístroja aplikujú 2 ml mezoterapeutického roztoku. Po ošetrení je na pleť nanesená regeneračná maska a záverečný krém. Samotné ošetrenie trvá približne 30 minút. Po ošetrení si klientka nenanáša make-up ani žiadne iné pleťové prípravky. Rekonvalescencia po zákroku je cca 2 dni, ojedinele sa môžu objaviť modrinky.

KONTRAINDIKÁCIE

IQLIFT V DRAKULOTERAPII

Pre lepšie výsledky Drakuloterpaie je možné získanú krvnú plazmu obohatiť o účinné látky vďaka IQlift skin booster. Výsledkom spojenia s krvnou plazmou je celkové omladenie, biorevitalizácia, zlepšenie pružnosti pleti (collagen booster) a výplň vrások.

Vyberte si estetický salón AMASTU najbližšie k vám