Drakuloterapia

Drakuloterapia

Zdravšia a mladšia pleť

Využite silu svojho tela na dosiahnutie zdravšej a mladšej pleti. Drakuloterapia je čoraz populárnejšia metóda v pokročilej starostlivosti o pleť. Na omladenie je využívaný regeneračný účinok vlastnej krvnej plazmy, vďaka ktorej dochádza k reštartovaniu buniek, ktoré začnú pracovať ako v mladom veku. Táto invazívna terapia je vhodná na spomalenie starnutie pokožky a vyhladenie vrások, ale tiež je v účinná pri regenerácii pokožky a pri hojení jaziev napríklad po akné.

PRIEBEH OŠETRENIA

Klientovi sa odoberie malé množstvo krvi do špeciálnej skúmavky. Skúmavka sa umiestni do centrifúgy, kde sa pomocou odstredivej sily oddelia jednotlivé zložky krvi. Do pleti sa následne aplikuje extrahovaná krvná plazma, bohatá na krvné doštičky (trombocyty), proteíny a rastové faktory.
V Amastu esthetic používame špeciálne skúmavky MEAPLAZMA PRGF so separačným gélom, vďaka ktorým získavame autonómnu obohatenú plazmu. Separačný gél zachytáva veľké množstvo dôležitých trombocytov a dôkladne ich oddeľuje od ostatných zložiek krvi. Pri použití klasických skúmaviek, nie je možné získať obohatenú plazmu a efekt takého ošetrenia je viditeľne menší.
U nás v Amastu esthetic je krvná plazma aplikovaná pomocou prístroja VITAL INJECTOR priamo na ošetrovanú oblasť a do konkrétnej vrstvy kože, vďaka čomu je minimalizovaný vznik hematómov (modriniek). Na dosiahnutie najlepšieho efektu sa odporúča terapiu opakovať tri až päť krát.
Po ošetrení je na pleť nanesená sterilná francúzska biocelulózna maska značky Innea, ktorá nielen upokojí, ale aj dodá ďalšie výživné látky podľa typu pleti. Maska Innea z kokosového vlákna zachováva vysoké účinky obsiahnutých látok a ideálne sa prispôsobí pleti. Klientka si po terapii nenanáša make-up a vyhýba sa fyzickej aktivite, nadmernému poteniu a priamemu slnku.

PRED OŠETRENÍM

KONTRAINDIKÁCIE

VÝSLEDKY

DRAKULOTERAPIA IQLIFT

Vstúpte do Magického Sveta Krásy s Drakuloterapiou IQlift: Revolučný Spôsob Omladenia pleti. Počas terapie sa pokožka pohltí do atmosféry tajomného a krásneho sveta, pričom každý krok prinaša nový pocit osvieženia a oživenia. Drakuloterapia IQlift nie je len o omladení pleti, ale aj o celkovom zážitku krásy a sebapoznania.

Vyberte si estetický salón AMASTU najbližšie k vám