Mezoterapia Vital Injector

Mezoterapia Vital Injector

Omladenie a hydratácia pleti

VITAL INJECTOR je prístroj, ktorým sa vykonáva lekárska mezoterapia. Toto invazívne ošetrenie pleti je úžasnou novinkou medzi spôsobmi omladzovania a hydratácie pleti v oblasti estetickej medicíny. Tento spôsob aplikácie kyseliny hyalurónovej alebo iných výživových látok umožňuje kvalitné a zároveň bezpečné ošetrenie pleti. S prístrojom VITAL INJECTOR je pleť vyživená zvnútra. Vďaka ošetreniu je obnovená hydratácia pleti, zlepšuje sa pružnosť, kvalita a štruktúra pokožky. Invazívnym doplnením výživných látok alebo kyseliny hyalurónovej sa pleť prirodzene vyhladzuje, čím pôsobí žiarivejšie a vytvára sa dlhotrvajúci efekt.

PRIEBEH OŠETRENIA

Výhodou prístroja je vákuum a kontrolovaná hĺbka aplikácie mikroobjemu látky, ktorá je rozdelená do 9 mikroihličiek.
Prístroj sa prikladá k pleti a tú, pod tlakom prisaje. Potom sa z hlavice prístroja, na ktorej je 9 mikroihličiek, vpraví účinná látka do pokožky. Vákuum, ktoré prisaje pokožku, oddelí vrchnú časť pleti od kože s cievnym zásobením a vyhne sa napichnutiu cievok, čím sa eliminuje vznik modriniek. Toto vákuum, zároveň pôsobí anesteticky. Taktiež je pred aplikáciou na tvár, krk alebo dekolt nanesené anestetikum a ošetrenie je takmer bezbolestné.
Prostredníctvom VITAL INJECTORu sa do vrchných častí pleti aplikujú vysokokoncetrované látky, ktoré ošetrujúci lekár vyberie podľa typu pleti, veku a potrieb klienta. Všetky druhy látok v našej ponuke sú od renomovaných laboratórií v najvyššej kvalite so zaručeným a dlhodobým efektom.
Pleť bude vyživená a hydratovaná na obdobie minimálne 6 mesiacov. Pre maximálne výsledky odporúčame ošetrenie opakovať 3x po sebe v mesačných intervaloch.

PO OŠETRENÍ

Po ošetrení je na pleť nanesená sterilná francúzska biocelulózna maska značky Innea, ktorá nielen upokojí, ale aj dodá ďalšie výživné látky podľa typu pleti. Maska Innea z kokosového vlákna zachováva vysoké účinky obsiahnutých látok a ideálne sa prispôsobí pleti.. Klientka si už v ten deň nenanáša na pleť make-up ani žiadne iné pleťové prípravky. Na druhý deň sa už môže aplikovať make-up aj pleťové prípravky. 1-2 dni po ošetrení je pleť jemne začervenaná a citlivá. Nie je potrebná žiadna rekonvalescencia. Riziko vzniku modrín je minimálne.

KONTRAINDIKÁCIE

Vyberte si estetický salón AMASTU najbližšie k vám