Fotorejuvenizacia

Na nedokonalosti pleti vznikajúce vplyvom pôsobenia vonkajších faktorov, zlej životosprávy a uponáhľanej doby je veľmi ľahké riešenie – fotorejuvenizácia!

Fotoomladenie (fotorejuvenizácia) znamená ošetrenie pleti použitím alexandritového lasera Candela GentleLase Pro, ktorý preniká do hlbších vrstiev pokožky bez použitia ihiel a narušenia celistvosti kože (neinvazívne ošetrenie). Laserový lúč sa vstrebáva v hnedom pigmente – melaníne a farbive červených krviniek – hemoglobíne a uvoľňuje sa množstvo tepelnej energie, ktorá spôsobuje prehriatie a prekrvenie pokožky.

Výsledkom je obnova pružnosti a celistvosti pokožky (stimulácia kolagénových a elastínových vlákien), vypnutie a zjemnenie pokožky, redukcia pigmentových škvŕn a jemných rozšírených cievok ošetrovanej oblasti.

Pozitívny efekt je v celkovom omladení a rozžiarení pokožky, zlepšuje sa farebnosť (zjednotenie tónu pleti), pokožka sa zbavuje nežiaduceho ochlpenia a zmenšujú sa rozšírené póry.

Kozmetické a estetické ošetrenie pleti. Chemický peeling. Čistenie pleti. Trvalé odstránenie chĺpkov. Laserová epilácia. Bratislava, Liptovský Mikuláš

Priebeh ošetrenia

Ošetreniu predchádza samozrejme konzultácia. Pokožka nesmie byť pred ošetrením laserom opaľovaná.

Fotoomladenie je ambulantný zákrok, ktorému predchádza vstupná konzultácia. Tento zákrok si nevyžaduje anestéziu, klienti pri ňom pociťujú jemné štipkanie a pálenie. Trvanie zákroku aj s pohovorom je cca do 30 min.

Po ošetrení je pokožka veľmi jemne začervenaná, na ošetrovanú plochu aplikujeme antimikrobiálny ukľudňujúci krém s hojivým účinkom. Pri ošetrení pigmentových fľakov môže dôjsť k ich prechodnému stmavnutiu, kde vznikne jemná chrastička, ktorá sa v priebehu 3-5 dní zlúpe a koža sa farebne zjednotí.

Neodporúčame do 24 hodín návštevu sauny, bazéna namáhavú fyzickú prácu a cvičenie (kvôli spoteniu).

Odporúčaná je kúra 4-6 sedení v intervale dvoch až štyroch týždňov.