Ericson laboratoire

Ericson laboratoire

Cesta k oslnivej kráse

V Amastu esthetic poskytujeme kozmetické ošetrenia s lekárskou francúzskou kozmetikou Ericson Laboratoire. Táto lekárska kozmetika poskytuje komplexné, inovatívne a profesionálne riešenie kozmetických problémov a umožňuje vytvárať individuálne programy pre každého klienta. Produkty Ericson Laboratoire sú vyrábané v 8 špecializovaných francúzskych laboratóriách. Všetky výrobky Ericson Laboratoire prechádzajú prísnou kontrolou medzinárodného posudkového laboratória, majú certifikáty bezpečnosti, nedráždivého pôsobenia a ich účinnosť je pravidelne hodnotená.
V súlade s klinickým prístupom ku kozmetike, všetky používané aktívne zložky vykazujú značný stupeň technickej vyspelosti: mrazené bunkové extrakty, inteligentné hydrolipidy, lipozómy tretej generácie, thymulin, doplňujúce zdroje energie, fytohormóny na obnovenie rovnováhy hydratácie a tvorby kožného mazu, zložky proti vráskam, bielkoviny blokujúce lipidy apod. Overujú sa rovnako ako farmaká. Obsahujú úplne nové transportné systémy, ktoré umožňujú účinným látkam prenikať hlbšie do kože a sú schopné regulovať aktivitu buniek.
V Amastu esthetic poskytujeme 3 ošetrenie s lekárskou kozmetikou Ericson Laboratoire a to SKINJEXION, HYDRA-CLINIC a PUR OXYGENE.

LINE CORRECTION

Bezpečná protivrásková terapia ako alternatíva injekčných zákrokov
Kombinácia 3 HI- TECH látok ako rýdza alternatívna injekčných zákrokov, avšak samozrejme zbavená ich vedľajších účinkov a rizík. Ericson Laboratoire vyvinul inovatívnu a efektívnu kozmetickú terapiu – Skinjexion, skutočnú alternatívu injekčných zákrokov: botulotoxínových, hyalurónových injekcií a mezoterapie. Vďaka synergii obsiahnutých látok ako je Imudilín, Snap – 8 a Kyselina Hyalurónová, poskytuje nie len okamžitý efekt, ale aj dlho-trvácne výsledky. Efektívne omladzuje a odďaľuje starnutie pokožky. Účinok salónneho ošetrenia umocňuje použitie endotermickej masky a dvoch profesionálnych nástrojov.
Ošetrenie trvá 90 minút a skladá sa z 7 krokov: ODLÍČENIE A ČISTENIE TVÁRE, KRKU A DEKOLTU, PEELING NA OBNOVU BUNIEK, APLIKÁCIA SÉRA NA VYPLNENIE VRÁSOK A SVALOVÚ RELAXÁCIU, DLHÁ RELAXAČNÁ MASÁŽ, APLIKÁCIA ALGINÁTOVEJ MASKY, ĽAHKÁ MASÁŽ ZMATŇUJÚCIM KRÉMOM, LOKÁLNA APLIKÁCIA FILLERU NA OPTICKÚ KOREKCIU VRÁSOK.

HYDRA - CLINIC

Inovatívna starostlivosť proti suchosti a dehydratácii pleti
Starnutie, pôsobenie prostredia, znečistenie, fajčenie a opakovaná expozícia na slnku – to všetko sú faktory, ktoré kožu každý deň poškodzujú a narúšajú mechanizmus hydratácie. Nedostatočne hydratovaná pleť stráca pružnosť, elasticitu a dochádza k tvorbe jemných liniek a vrások. Rada HYDRA CLINIC obsahuje 4 jedinečné aktívne látky, ktoré pôsobia na prirodzené mechanizmy v koži, a spolu s ďalšími vzácnymi rastlinnými extraktmi predstavuje intenzívne hydratačne – výživné pôsobenie s maximálnymi regeneračnými účinkami. Unikátna starostlivosť je obohatená o inteligentné hydrolipidy, ktoré dokážu upravovať hydratáciu kože v závislosti od vlhkosti prostredia.
Ošetrenie trvá 90 minút a skladá sa z 8 krokov: ODLÍČENIE A ČISTENIE TVÁRE, KRKU A DEKOLTU, PEELING – PODĽA TYPU PLETI, APLIKÁCIA HYDRO-STIMULAČNÉHO SÉRA A LYMFATICKÁ MASÁŽ, APLIKÁCIA HYDRATAČNÉHO SÉRA A BODOVÁ MASÁŽ, APLIKÁCIA OBNOVUJÚCEHO SÉRA A DLHÁ RELAXAČNÁ MASÁŽ, MASKA – PODĽA TYPU PLETI, ALGINÁTOVÁ MASKA, ĽAHKÁ MASÁŽ HYDRATAČNÝM KRÉMOM

PUR OXYGENE

Pokrokové okysličujúce ošetrenie na ochranu pleti pred vonkajším znečistením a modrým svetlom = štít pre pleť
PUR OXYGENE je inovatívny rad, zahŕňajúci profesionálne ošetrenie a produkty, ktorý pomáha chrániť pleť pred rôznymi formami znečistenia, ktoré oslabujú bariéru pokožky a urýchľujú predčasné starnutie. Komplexná technológia pomáhajúca obnoviť viditeľné poškodenia spôsobené vplyvmi prostredia, ochrana pred oxidačným stresom a jeho následkami.
Ošetrenie trvá 60 minút a sklada sa zo 6 krokov: ODLÍČENIE A ČISTENIE TVÁRE, KRKU A DEKOLTU – PODĽA TYPU PLETI, PEELING – PODĽA TYPU PLETI, APLIKÁCIA SÉRA, DLHÁ STIMULUJÚCA MASÁŽ, DETOXIKAČNÁ – OXYGENAČNÁ MASKA, ĽAHKÁ MASÁŽ

Vyberte si estetický salón AMASTU najbližšie k vám